• Aktualia
  • Budowa Nadmorskiego Parku dobiegła końca
  • Aktualia
  • Budowa Nadmorskiego Parku dobiegła końca

Budowa Nadmorskiego Parku dobiegła końca

W gdańskim Brzeźnie właśnie zakończono budowę czterokubaturowego osiedla mieszkaniowego. Lokalizacja pozwala jej mieszkańcom cieszyć się z sąsiednich terenów zielonych oraz gdańskich plaż. Invest Komfort, z którym mamy przyjemność współpracować już któryś raz z rzędu, zaufał nam i postawił na kameralne wnętrze urbanistyczne tworzone na planie ścieżek pieszych i ciągów wodnych, które to krzyżują się ze sobą prostopadle w samym centrum założenia.

 

Choć kameralne, to wykonane z dużą starannością o każdy detal, zarówno w zagospodarowaniu działki, jak i architekturze, która wyróżnia się eleganckim minimalizmem. Więcej informacji i fotografii wykonanych na miejscu znajduje się w zakładce Miejsca

 

Osiedle Nadmorski Dwór się rozrasta! FOTO

Invest Komfort powziął decyzję o budowie kolejnych budynków zsynchronizowanych architektonicznie i urbanistycznie ze zrealizowana już inwestycją o tej samej nazwie – etap projektowania zakończył się w 2008 roku.

Przejdź Przejdź

Dni otwarte osiedla „Botanica” Jelitkowo

Mamy przyjemność zaprosić na Dni Otwarte osiedla Botanica Jelitkowo, które odbędą się 26 maja, od godziny 11:00 do 17:00 przy ul. Bursztynowej 1 w Gdańsku.

Niedawno zakończył się I etap budowy osiedla Botanica, które mieliśmy możliwość projektować dla Invest Komfortu – dewelopera, z którym współpracujemy już od kilku lat. W trakcie dni otwartych warto zapoznać się chociażby z wysokiej jakości wykończeniem budynków, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi czy bujną, bo obsadzoną 18-stoma tysiącami roślin,  przestrzeń zieloną na terenie działki i w pełni dostępnej dla mieszkańców.

Przejdź Przejdź