• Aktualia
  • Dni otwarte osiedla „Botanica” Jelitkowo
  • Aktualia
  • Dni otwarte osiedla „Botanica” Jelitkowo

Dni otwarte osiedla „Botanica” Jelitkowo

Mamy przyjemność zaprosić na Dni Otwarte osiedla Botanica Jelitkowo, które odbędą się 26 maja, od godziny 11:00 do 17:00 przy ul. Bursztynowej 1 w Gdańsku.

Niedawno zakończył się I etap budowy osiedla Botanica, które mieliśmy możliwość projektować dla Invest Komfortu – dewelopera, z którym współpracujemy już od kilku lat. W trakcie dni otwartych warto zapoznać się chociażby z wysokiej jakości wykończeniem budynków, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi czy bujną, bo obsadzoną 18-stoma tysiącami roślin,  przestrzeń zieloną na terenie działki i w pełni dostępnej dla mieszkańców.

Budowa Nadmorskiego Parku dobiegła końca

W gdańskim Brzeźnie właśnie zakończono budowę czterokubaturowego osiedla mieszkaniowego. Lokalizacja pozwala jej mieszkańcom cieszyć się z sąsiednich terenów zielonych oraz gdańskich plaż. Invest Komfort, z którym mamy przyjemność współpracować już któryś raz z rzędu, zaufał nam i postawił na kameralne wnętrze urbanistyczne tworzone na planie ścieżek pieszych i ciągów wodnych, które to krzyżują się ze sobą prostopadle w samym centrum założenia.

 

Przejdź Przejdź

Botanica i koniec budowy jej I etapu!

Dwa lata temu rozpoczęła się budowa osiedla „Botanica”, które projektujemy w partnerstwie z trójmiejskim deweloperem Invest Komfort. Dzisiaj możemy poinformować o zakończonym pierwszym etapie budowy.

Przejdź Przejdź