• Aktualia
  • Osiedle Nadmorski Dwór się rozrasta! FOTO
  • Aktualia
  • Osiedle Nadmorski Dwór się rozrasta! FOTO

Osiedle Nadmorski Dwór się rozrasta! FOTO

Invest Komfort powziął decyzję o budowie kolejnych budynków zsynchronizowanych architektonicznie i urbanistycznie ze zrealizowana już inwestycją o tej samej nazwie – etap projektowania zakończył się w 2008 roku.

Rozwinięcie dla tej zamieszkałej w pełni przez jej zadowolonych użytkowników przestrzeni zakłada budowę 7 budynków podzieloną na cztery etapy. Jeden z nich i pierwszy zakłada także budowę budynku fitnessu, który jako jedna z wielu dogodności, ma zapewnić mieszkańcom wysoki standard mieszkania.

Budynek na Rozewskiej w Gdyni ukończony

Rozpoczęta w 2017 roku budowa obiektu mieszkalnego przy ulicy Rozewskiej w Gdyni dobiegła końca, a 74 lokale mieszkaniowe oddano do użytku mieszkańców. Deweloperem inwestycji jest spółka Archicom Polska, który swoją siedzibę ma w Łodzi. Budynek ma 10 kondygnacji, a jego powierzchnia użytkowa to ponad 4 tysiące m².

Przejdź Przejdź

Budowa Nadmorskiego Parku dobiegła końca

W gdańskim Brzeźnie właśnie zakończono budowę czterokubaturowego osiedla mieszkaniowego. Lokalizacja pozwala jej mieszkańcom cieszyć się z sąsiednich terenów zielonych oraz gdańskich plaż. Invest Komfort, z którym mamy przyjemność współpracować już któryś raz z rzędu, zaufał nam i postawił na kameralne wnętrze urbanistyczne tworzone na planie ścieżek pieszych i ciągów wodnych, które to krzyżują się ze sobą prostopadle w samym centrum założenia.

 

Przejdź Przejdź