• Aktualia
  • Botanica i koniec budowy jej I etapu!
  • Aktualia
  • Botanica i koniec budowy jej I etapu!

Botanica i koniec budowy jej I etapu!

Dwa lata temu rozpoczęła się budowa osiedla „Botanica”, które projektujemy w partnerstwie z trójmiejskim deweloperem Invest Komfort. Dzisiaj możemy poinformować o zakończonym pierwszym etapie budowy.

Dni otwarte osiedla „Botanica” Jelitkowo

Mamy przyjemność zaprosić na Dni Otwarte osiedla Botanica Jelitkowo, które odbędą się 26 maja, od godziny 11:00 do 17:00 przy ul. Bursztynowej 1 w Gdańsku.

Niedawno zakończył się I etap budowy osiedla Botanica, które mieliśmy możliwość projektować dla Invest Komfortu – dewelopera, z którym współpracujemy już od kilku lat. W trakcie dni otwartych warto zapoznać się chociażby z wysokiej jakości wykończeniem budynków, ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi czy bujną, bo obsadzoną 18-stoma tysiącami roślin,  przestrzeń zieloną na terenie działki i w pełni dostępnej dla mieszkańców.

Przejdź Przejdź

Budowa Nadmorskiego Dworu wystartowała FOTO

Pierwszy etap budowy osiedla Nadmorski Dwór wystartował i zaczął się od wznoszenia fundamentów pod trzy kubatury – dwie z nich są mieszkaniowe, a trzecia ma funkcję rekreacyjną i jest półprywatna sala fitness dostępna dla mieszkańców.

W centrum założenia przewidziano prostokątny park z główną ścieżką symetrycznie dzielącą założenie oraz wzmacniającą jej osiowy charakter.

Przejdź Przejdź