• Aktualia
  • Atrium Park nagrodzone w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014”
  • Aktualia
  • Atrium Park nagrodzone w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014”

Atrium Park nagrodzone w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014”

Inwestycja Atrium Park etap A przy ulicy Gajowej 76 w Bydgoszczy została uhonorowana Nagrodą Grand Prix w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014” w kategorii budownictwo mieszkaniowe – wielorodzinne/apartamentowce.

Nagroda została przyznana w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw”, organizowanym przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa. Obiekty nagrodzone w konkursie charakteryzują się użytecznością i nowoczesnością rozwiązań architektoniczno-funkcjonalnych, wysoką jakością wykonawstwa, znaczącymi walorami estetycznymi, ekologicznymi i ekonomicznymi oraz dobrym wkomponowaniem się w otoczenie.

 

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej konkursu Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014.

Zakończenie budowy etapu A osiedla 'Signum’ w Gdyni

Zakończyła się budowa etapu A zespołu osiedla budynków wielorodzinnych 'Signum’ w Gdyni przy ulicy Żelaznej i Rtęciowej. Pierwszy z budynków pięknie prezentuje się w pełnym słońcu, co widać na załączonych zdjęciach. Jednolicie białą elewację urozmaicają ciemniejsze wstawki w miejscu wnęk balkonowych.

Przejdź Przejdź

Budowa osiedla 'Park Sowińskiego’ w Poznaniu

Trwa budowa etapów I, II i III osiedla 'Park Sowińskiego’ przy ulicy Sowińskiego i Słonecznej w Poznaniu. Na zdjęciach widać, jak powstają kolejne etapy – zgodnie z zasadą, od ogółu do szczegółu, przechodzimy wraz z Inwestorem przez kolejne budynki – najpierw jesteśmy więc na zewnątrz, potem w środku, sprawdzając, jak zostały m.in. wykonane klatki schodowe i balkony.

Przejdź Przejdź