• Aktualia
  • Zakończenie budowy etapu A osiedla 'Signum’ w Gdyni
  • Aktualia
  • Zakończenie budowy etapu A osiedla 'Signum’ w Gdyni

Zakończenie budowy etapu A osiedla 'Signum’ w Gdyni

Zakończyła się budowa etapu A zespołu osiedla budynków wielorodzinnych 'Signum’ w Gdyni przy ulicy Żelaznej i Rtęciowej. Pierwszy z budynków pięknie prezentuje się w pełnym słońcu, co widać na załączonych zdjęciach. Jednolicie białą elewację urozmaicają ciemniejsze wstawki w miejscu wnęk balkonowych.

Budowa osiedla 'Atrium Park’ w Bydgoszczy

Trwa budowa osiedla 'Atrium Park’ przy ul. Gajowej w Bydgoszczy – na zdjęciach widać część zrealizowaną w zestawieniu z trwającą jeszcze budową kolejnego etapu inwestycji.

Przejdź Przejdź

Atrium Park nagrodzone w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014”

Inwestycja Atrium Park etap A przy ulicy Gajowej 76 w Bydgoszczy została uhonorowana Nagrodą Grand Prix w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2014” w kategorii budownictwo mieszkaniowe – wielorodzinne/apartamentowce.

Nagroda została przyznana w konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw”, organizowanym przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa. Obiekty nagrodzone w konkursie charakteryzują się użytecznością i nowoczesnością rozwiązań architektoniczno-funkcjonalnych, wysoką jakością wykonawstwa, znaczącymi walorami estetycznymi, ekologicznymi i ekonomicznymi oraz dobrym wkomponowaniem się w otoczenie.

 

Przejdź Przejdź