• Aktualia
  • Wnętrza Nadmorskiego Parku docenione przez magazyn Architektura&Biznes
  • Aktualia
  • Wnętrza Nadmorskiego Parku docenione przez magazyn Architektura&Biznes

Wnętrza Nadmorskiego Parku docenione przez magazyn Architektura&Biznes

W częściach wspólnych Nadmorskiego Parku przewidziano takie funkcje jak sala fitness, spa czy miejsce spotkań dostępne dla wszystkich mieszkańców. P/B Studio odpowiedzialne za projekt wnętrz, którym poświęcono artykuł, w swoich projekcie starało się odnieść do architektury budynków, które charakteryzuje elegancja i minimalizm form.

Na elewacjach zastosowaliśmy drewniane panele, szkło na balkonach oraz białe otynkowane elewacje. Dzięki staraniom nas – głównych projektantów oraz projektantów z pracowni wnętrz, mieszkańcy Nadmorskiego Parku mogą cieszyć się przestrzeniami definiowanymi dla ich potrzeb, które Invest Komfort określił jako wysokie.

Osiedle Monsa i początek pierwszego etapu budowy

Rozpoczął się pierwszy etap budowy osiedla mieszkaniowego na gdańskim Jasieniu, które zakłada budowę dwóch budynków. Całość założenia, w którą zainwestował Rutkowski Development, to sześć budynków, każdy mający po cztery kondygnacje.

Przejdź Przejdź

Botanica Jelitkowo w artykule magazynu Architektura&Biznes

Osiedle mieszkaniowe Botanica, której autorami projektu jesteśmy, została wdzięcznie nazwana „nadmorskim unikatem” i doceniona za wzmacnianie więzi społecznych i dbałość o związek z naturą. Autorka artykułu i rozmówczyni założyciela pracowni Maarte – Marka Łańcuckiego – tak pisze o naszym projekcie:

Przejdź Przejdź