• Aktualia
  • Platynowe Wiertło dla inwestycji Nadmorski Dwór
  • Aktualia
  • Platynowe Wiertło dla inwestycji Nadmorski Dwór

Platynowe Wiertło dla inwestycji Nadmorski Dwór

Inwestycja Nadmorski Dwór etap I została uhonorowana Pierwszą Nagrodą w konkursie Platynowe Wiertło 2011 dla najlepszej realizacji w Polsce w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe.

Nagroda została przyznana w XVII edycji konkursu, którego organizatorem jest firma Bosch-Elektronarzędzia. Głównym celem konkursu jest promowanie nowoczesnego budownictwa oraz firm stosujących innowacyjne technologie i materiały, propagujących ekologię i energooszczędność w budownictwie.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Bosch-Elektronarzędzia.

Nadmorski Dwór nagrodzony w konkursie Budowa Roku 2011

Inwestycja Nadmorski Dwór etapy I i II wraz z infrastrukturą została uhonorowana Nagrodą Drugiego Stopnia w konkursie Budowa Roku 2011 dla najlepszej realizacji w Polsce w kategorii budynki mieszkalne o wartości powyżej 20 mln złotych.

Nagroda została przyznana w XXII edycji konkursu Budowa Roku 2011 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Obiekty nagrodzone w konkursie charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami, wysoką jakością wykonania i prowadzenia robót oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu Budowa Roku.

Przejdź Przejdź